Web Tasarım Bayilik

Web Tasarım Bayilik Web sitesi satarak para kazanmak isteyenler için web tasarım bayiliği kaçırılmayacak bir fırsattır. Web tasarım bayilik veren şirketlerin bayisi olarak siz de web sitesi satışı yapabilirsiniz ve kendi müşteri portföyünüzü oluşturabilirsiniz. Kendi müşterilerinize kendi markanız ile hizmet verebilirsiniz.

Web Tasarım Bayiliği

Web sitesi yapmak oldukça zaman alan, teknik bilgi gerektiren ve maliyetli bir işlemdir. Kendilerine ait web tasarım yazılımı bulunan Bilgi Kurumsal şirketi aracılığıyla kodla ya da tasarımla uğraşmadan kendi müşterlerinize internet sitesi kurabilirsiniz. Web tasarım bayiliği sayesinde kolayca internet sitesi oluşturabilirsiniz. Web tasarım alanında web tasarım bayilik veren Bilgi Kurumsal uzun yıllardır alanında liderdir.

Web Sitesi Bayilik

Web sitesi bayiliği almak için öncelikle satış kanallarınızı belirlemeniz gerekmektedir. Satış kanallarınızı belirledikten sonra web tasarım bayiliği başvurusunda bulunabilirsiniz. Web sitesi bayiliği ile aynı zamanda e-ticaret web sitesi de satabilirsiniz.

Web tasarım bayilik fiyatları normal web sitesi satış fiyatlarından daha ucuzdur. Bayi olduktan sonra istediğiniz fiyata satabilirsiniz.
Kategori: Web Tasarım

Alan Adı + Hosting + E-Mail + Web Sitesi Dahil 499 TL+KDV

Sınırsız sayfa ekleyebileceğiniz web siteniz 10 dakika içerisinde hazır!

HEMEN SATIN AL

Müşterilerimizden Bazıları